Про нас

Швейцарська компанія Boneco - провідний світовий лідер з розробки та виробництва зволожувачів і очищувачів повітря. Створивши в 1963 р перший в світі зволожувач, компанія Boneco ефективно вирішує проблеми сухого і забрудненого повітря в приміщеннях, де людина проводить 80% свого часу.

В даний час, найбільший в світі науково-дослідний і конструкторський центр компанії Boneco щодня розробляє і тестує високоякісні кліматичні прилади для створення комфортного і здорового середовища.

Створюємо ідеальний

МІКРОКЛІМАТ В ПРИМІЩЕННІ

Сьогодні компанія Boneco випускає зволожувачі та очищувачі повітря. Асортимент і якість Boneco не має конкурентів за рахунок широкого вибору моделей за принципом роботи, використання інноваційних технологій управління якістю повітря. У лінійці продукції представлені всі типи приладів з очищення та зволоження повітря: ультразвукові, традиційні (холодний пар), парові зволожувачі, очищувачі повітря, кліматичні комплекси і «мийки повітря». Всі системи обробки повітря є ефективними приборами для підвищення загального стану здоров'я і гарного самопочуття. Кожен тип приладів має кілька варіантів моделей, в залежності від уподобань покупців. Це різноманітність кольору, форми, управління (механічне або електронне), режимів і таких функцій, як ароматерапія.

Хто вибирає техніку

BONECO

Компанія Boneco враховує той факт, що головний успіх продукції будується на уважному ставленні до споживача, до його бажанням і можливостям. Концепція Boneco цілком заснована на практичності. Чистий і здорове повітря - не привілей вибраних, і Boneco робить його доступним для кожного. «Питання екології сьогодні розглядаються глобально на світовому рівні. Це найважливіша проблема суспільства », - відзначають фахівці компанії. «Ми ж даємо людям рішення, як самостійно можна виправити проблему недостатньо здорового повітря в його будинку, пропонуючи відповідну його вимогам продукцію».

Всі прилади з обробки повітря Boneco реалізують головне завдання - зволожують і очищають повітря, створюючи комфортні умови для повноцінного життя дітей і дорослих. Поряд з технологічними перевагами компанія приділяє особливу увагу дизайну продукції. Співпраця з кращими промисловими дизайнерами Швейцарії та інших європейських країн дозволяє створювати прилади, здатні поліпшити мікроклімат в будинку, і при цьому бути прикрасою і стильним атрибутом інтер'єру.

Наша компанія є офіційним дилером всесвітньо відомого Швейцарського бренду "BONECO".

За роки роботи, нами був накопичений величезний досвід, який на даний момент дозволяє проводити широкий спектр робіт з доставки, гарантійному та сервісному обслуговуванню кліматичної техніки.

Ми гарантуємо не тільки якість сервісного обслуговування товару, що купується, але також приємне спілкування. Ми завжди цінуємо і поважаємо інтереси нашого покупця.